Shkarko Live-Online Hapi USMLE 1 Kurse

përditësuar:korrik 22, 2018
James Edge
Ky post përmban referenca të produkteve nga një ose më shumë nga reklamuesit tanë. Ne mund të marrin kompensim, kur ju klikoni në lidhje me ato produkte. Për një shpjegim të Politikës sonë Reklamim, vizitë kjo faqe
Zgjedhja e drejta Hapi USMLE 1 Sigurisht jetojnë prep është vendimi më i rëndësishëm që ju do të bëni në udhëtimin tuaj drejt kalimit. Ju do të ketë kaluar orë të panumërta duke studiuar, kështu që është e rëndësishme për të gjetur kursin USMLE që i përshtatet më mirë stilin tuaj të të mësuarit dhe sfond. Dallimi në mes kaluar me sukses apo dështim Hapi USMLE 1 Provimi në masë të madhe varet nga sa mirë materialet e studimit të përgatiten për të. Duke përdorur një kurs Shqyrtues se nuk është një ndeshje e mirë për stilin tuaj të të mësuarit mund të shkaktojë ju për të shënuar më të ulët apo edhe të dështojnë provimin tuaj, ju kushton muaj të kohës së studimit dhe pagesa shtesë provimit. Shtrydhje është këtu për të siguruar që nuk do të ndodhë! Këtu është një lajm i mirë: ne kemi hulumtuar personalisht dhe shqyrtuar të gjitha hapi i USMLE 1 kurse Prep më poshtë për të bërë më të lehtë për ju! tabelë krahasimi do t'ju ndihmojë të vendosni se cilat kurs online i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Disa nga lidhjet në këtë tabelë janë lidhjet Filialin, që do të thotë unë të marrë komision të vogël (përdoret për të financuar këtë faqe interneti) kur e keni blerë duke klikuar përmes. Mos u shqetësoni edhe pse, duke përdorur kodet USMLE Promo dhe USMLE zbritje kurs shqyrtim ju do të merrni më të mirë të mundshme.

Shkarko Live-Online Hapi USMLE 1 Kurse

Hapi USMLE 1 Jetojnë Kurse OnlineCOMLEX Pass Program RishikimiMirë Kurset USMLE Prep
RENDITJA

#1

#2

OVERALL RATING
KOMPANISËPass Program USMLEKaplan USMLE
ÇMIMI $4.390 $3,999
ZbritjeAsnjëAsnjë
METODA E UDHËZIM8 Javët e Live-Online Udhëzim7 Javët e Live-Online Udhëzim
KURS FORMATClass Options 8:30am-17:00 EST (E hene e premte)Class Options 11:00-21:00 EST (7 Ditë në javë)
PASS GARANCIA
MBËSHTETJE STUDENTPërkushtuar Instruktor Email MbështetjeInstruktor Email Mbështetje
PERIUDHA ONLINE ACCESS4 ose 8 Weeks7 ose 14 Weeks
READ MY FULL ANALYSISLexoni rishikim të plotëLexoni rishikim të plotë
FILLO Fillo tani Fillo tani

Shih më të mirë mbi-kërkesën USMLE Step 1 Kurse Parashkollë këtu.

USMLE Pass Program Discount – Ruaj 10%

Pass Program USMLE, Zbritje ekskluzive, përqindja Discount 34 përdor sot
Pass Program USMLE 36 përdor sot
Ruaj 10% në EduMind USMLE Programit Pass mbi-kërkesën kurse për hap 1, 2, & 3
Last Used 17 Orë më parë
Data e skadencës: korrik 27, 2018

Ruaj 25% Kaplan USMLE prep – OnDemand

Kaplan USMLE, Speciale, përqindja Discount 37 përdor sot
Kaplan USMLE 33 përdor sot

Ruaj 25% me Kaplan USMLE on-demand

Kodi kupon vlen për Kaplan USMLE Hapi 1, 3, & 3
Last Used 4 minuta më parë
Data e skadencës: korrik 28, 2018

USMLE Live In-Person Hapi 1 Kurse Parashkollë

1. MedSmarter Test Prep

Shkarko Kursi USMLE live
Vlerësimi i përgjithshëm: E vendosur në Atlanta, GA 30096, SHBA
regjistrohen Çdoherë: Ndërsa kurse të tjera të bëjë që ju prisni, MedStarter nuk ka. Regjistrimi i vazhdueshëm do të thotë që ju mund të filloni programin MedSmarter USMLE në çdo kohë. Ky është një avantazh i madh bcause ju do të keni asnjë joproduktive.
Instruktorët përvojë: Fakulteti MedSmarter ka përjetuar profesionistë të cilët kanë mësuar në mbarë botën duke përfshirë SH.B.A., Kanadë, Caribbean, Lindja e Mesme, dhe Azia e Jugut. Instruktorët e tyre mbajnë MDs dhe / ose doktoraturë, dhe kanë vite përvojë në përgatitjen e mjekëve të ardhshëm për USMLE.
 • 6 të 7-javë kurs shqyrtim të plotë për t'u përgatitur për Hapi USMLE 1 Provimi
 • Subjekti dhe qasja System-Bazuar Teaching
 • Vogel Sizes
 • 1 në 1 Planet e studimit
 • Test Marrja Strategjitë
 • Provimi Faqet Ankthi / Menaxhimi i stresit
 • Menaxhimi i kohes
 • Studimi Lab Në dispozicion për Vetëqeverisje Studimin
 • Kafe dhe çaj kusht
 • Fundi i vetëvlerësimin kursit

Për një kohë të kufizuar për të marrë $500 off MedSmarter USMLE Hapi 1 ose Hapi 2 CK këtu.

Trego Coupon
Mëso më shumë rreth MEDSMARTER
Kurset MedSmarter janë për studentët të cilët janë të interesuar në një qasje më të fokusuar dhe të individualizuar për të studiuar për prep tyre USMLE. Programet mund të përshkruhet më së miri si një "hibrid" i tutoring dhe dhomë klasë të mësuarit. Klasët janë ofruar e hënë përmes premten, zakonisht nga 9:30 AM t0 3:00 PM (në varësi të subjektit / temë disa klasa mund të jetë më e gjatë ose më të shkurtër). Një ditë tipike përbëhet nga leksionet, Pyetjet u-World, dhe diskutimet në grup. Studentët janë të kërkohet të regjistroheni për UWorld Qbank. Hapi 1 dhe Hapi 2 Kurse CK janë regjistrimi i vazhdueshëm, Studentët do të thotë mund të regjistrohen në çdo kohë dhe të fillojnë mësimin në fillim të subjektit / temën pasuese. Hapi 1 Kursi është 6-7 javë dhe Step2 sigurisht CK është 4-5 javë. Dallimi në javë është për shkak të gjindshëm për festat që mund të dalë gjatë një cikli. për Hapi 2 CS, planifikimin bazohet në nevojat e nxënësve. Ata kërkojnë nxënësit të regjistrohen të paktën 2-3 javë para për të dashur për të marrë pjesë në programin e shqyrtimit në mënyrë që ata të mund të planifikojë pacientët standardizuara dhe instruktorët në përputhje me rrethanat. Ata gjithashtu këshillojnë studentët për të lënë të paktën një boshllëk një javë në përfundimin e kursit dhe datën aktuale provim; për të siguruar kohë për të kapërcyer ndonjë dobësi të identifikuara.
 • 5 Dita CS Kursi: E hënë përmes premten, me një provim të tallen të shtunave
 • 3 Dita CS Kursi: E mërkurë përmes premten, me një Mini-Mock të shtunave

DKA / Shqyrtime Smarter USMLE:

"Sipas mendimit tim MedSmarter është rruga për të shkuar. Kaplan dhe falcon do të ndihmojmë me njohuri të përmbajtjes dhe të ketë një shumë të librave dhe burimeve, por kjo është ajo. Ju nuk e merrni fokusuar, INDIVIDUAL, shqyrtim që është e nevojshme për ju që të ketë sukses. MedSmarter është një program i madh prep, nëse ju jeni të interesuar në një qasje të përqendruar dhe më të individualizuar për të studiuar për provimet tuaja USMLE Hapi. Unë jam një detaj orientuar individ me një shumë të dijes megjithatë unë nuk e di se si të përqëndrohet atë njohuri në provime. shpesh kam zgjedhur përgjigje të hollësishme, kur ata janë në kërkim për tema zakonisht testuar. MedSmarter shqyrton të gjitha detajet e nevojshme të jetë i suksesshëm në provim, por ata e bëjnë të sigurt për të ju tregojnë se çfarë ju duhet të dini, dhe për mua ata ishin jashtëzakonisht të dobishme me aftësi marrje provë!!! I përmirësuar rezultatin tim nga vlerësimi fillestar për provë reale mbi 25 pikë. Unë gjithashtu përfundoi blloqe me 10-15 minuta largua sepse unë kam qenë i sigurt në përgjigjet. I zgjedhur dhe u zhvendos në. Edhe në provim! Ajo ishte e çmendur sa mirë kam përmirësuar dhe se sa e lehtë pyetjet ishin pas hapjes sytë e mi për të si për të marrë provimin. Unë jam përgjithmonë mirënjohës atyre për të ndihmuar mua të jetë i suksesshëm në 2ck tim hap si kam mbaruar shkollën Med dhe të mirë në rrugën time për të siguruar një pozicion të qëndrimit!! Në fund të ditës, nëse ju doni njohurive të përmbajtjes ndonjë program do të punojnë, por në qoftë se ju doni dikë për të kuptuar dhe nxjerr në pah anët e forta dhe dobësitë tuaja dhe të punojmë me ju për të përmirësuar ato pikat e forta dhe për të eleminuar dobësi MedSmarter është rruga për të shkuar!!" GET sarted ME MEDSMARTER

më i mirë Jetojnë-Online Hapi USMLE 1 Kurse Parashkollë

Hapi më i mirë USMLE 1 Kurse ParashkollëÇmim
Pass Program USMLE4,390
Kaplan USMLE4,000
Med Smarter LIVE USMLE2,299

Related Posts

0 përgjigje

Lini një Përgjigju

Dëshironi të bashkohet me diskutim?
Ndjehen të lirë për të kontribuar!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *